top of page

ČASTÉ OTÁZKY

Máte své soukromé Instagramy nebo Tik Toky? Budete mě sledovat?

Nemáme žádné soukromé profily na sociálních sítích. Před Lollipopz jsme měly svoje účty na Instagramu, ale k nim již nemáme přístup. Jsou neaktivní a nepřijímají žádné zprávy ani žádosti o sledování. Všechny ostatní profily, které se tváří jako my jsou falešné.

 

Když vám pošlu obrázek, vystavíte ho ve studiu?

Obrázky na naší nástěnce ve studiu se snažíme pravidelně obměňovat tak, aby se dostalo na všechny. Dáváme tam obrázky, které nám přijdou poštou, ale i ty, které nám dáte na koncertě. Pokud nám obrázek posíláte v obálce, doporučujeme použít velkou obálku, aby obrázek nebyl překládaný a zmačkaný. Na obálku nezapomeň napsat heslo "Chci být součástí studia". Některé obrázky nemůžeme vystavit, protože jsou ve špatném stavu.

 

Pozdravíte mě ve videu? Pošlete mi videovzkaz k narozeninám? Popřejete mi na pódiu?

Chodí nám velké množství proseb podobného typu a z toho důvodu to bohužel není možné. A vyhovět jen některým by nebylo fér :)

 

Budete mít na koncertě autogramiádu?

Na našich show pořádáme meet & greet pro 100 lidí, kteří si stihnou zakoupit speciální vstupenku. Na meet and greet od nás dostanete speciální podepsaný plakát, který jinde nenabízíme a také se s námi můžete vyfotit. Na ostatních akcích (festivaly, městské slavnosti, dětské dny apod.) je to individuální a záleží to na domluvě s pořadatelem. Na některých akcích autogramiády nejsou a na některých je předem domluvený čas, jak dlouho může autogramiáda trvat. Snažíme se vždy, aby se dostalo na co nejvíce z vás, ideálně na všechny, ale někdy to bohužel není možné. Musíme respektovat dohodu s pořadatelem. Často v tom hraje role i skutečnost, že po nás vystupuje další účinkující a není vhodné, aby během jeho vystoupení probíhala autogramiáda jiného umělce.

 

Můžu si na koncertě koupit váš merch?

Jasně, na většině koncertů máme stánek, kde si můžeš koupit všechny věci, které znáš z našeho e-shopu a také velký plakát, který v e-shopu nenabízíme. V našem stánku je možné platit pouze hotovostí.

 

Jak dlouho trvá váš koncert?

Naše show trvá cca 70 minut. Vystoupení na ostatních akcích trvá obvykle 45 minut.

 

Můžu se stát členkou Lollipopz?

Momentálně mezi sebe nikoho nového nehledáme, ale můžeš zkusit štěstí třeba u Káji a Bambuláčka. Kája stále hledá šikovné tanečnice ve věku 7-10 let a většina z nás svou kariéru začala právě u Káji :)

 

Proč v neděli nevyšlo video?

Videa obvykle vydáváme každou neděli, v 17:00. Občas se ale stane, že z důvodu nabitého programu video připravit nestihneme. Víš ale, že na Youtube, Instagramu a Tik Toku vydáváme i krátká videa? Určitě se na ně také podívej.

 

Můžu vám poslat dopis? A odpovíte na něj?

Dopis nám určitě poslat můžeš, udělá nám to velkou radost. Adresu najdeš na našich stránkách v sekci Kontakt. Pokud je k dopisu přiložená známka a zpáteční adresa, tak určitě odpovíme. Snažíme se teď odpovídat rychleji, abyste na naší odpověď nečekali moc dlouho. I tak ale počítejte s tím, že čekací doba na odpověď je minimálně jeden měsíc. Dopísků nám chodí dost a odpovídáme na ně ve volném čase, když nemáme školu, natáčení, koncerty ani zkoušky :)

bottom of page